e-olymp

Результаты УОИ 2012 10 класс

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Команда

Клас навчання

Клас заліку

I.1

I.2

I.3

I.4

Бали I тур

II.1

II.2

II.3

II.4

Бали ІІ тур

Разом

Диплом

Фурко Роман Володимирович

Кіровоградська область

10

10

100

100

100

5

305

100

100

100

15

315

620

I

Рубаненко Роман Сергійович

Кіровоградська область

10

10

100

100

100

60

360

100

100

50

 

250

610

I

Тодер Олег Олеговіч

Донецька область

10

10

100

100

100

45

345

95

100

50

 

245

590

I

Мостовий Андрій Володимирович

Кіровоградська область

10

10

100

100

45

45

290

100

100

60

0

260

550

II

Крищик Євгенія Петрівна

Дніпропетровська область

10

10

100

100

95

 

295

100

100

35

0

235

530

II

Оришич Сергій Сергійович

Кіровоградська область

10

10

100

100

35

30

265

100

100

65

0

265

530

II

Логвінов Леонід Олексійович

УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка

10

10

100

100

35

45

280

90

100

45

15

250

530

II

Штефан Артем Ігорович

Харківська область

10

10

100

35

80

45

260

100

100

55

15

270

530

II

Кузьмін Олексій Володимирович

м. Київ

10

10

100

100

50

30

280

100

100

50

0

250

530

II

Краснокутський Антон Юрійович

Харківська область

10

10

100

100

15

5

220

100

100

80

0

280

500

III

Нікулін Іван Вікторович

Донецька область

10

10

100

100

25

0

225

100

100

25

0

225

450

III

Єфимов Микита Олегович

Дніпропетровська область

10

10

100

50

25

40

215

85

100

45

 

230

445

III

Чайка Богдан Русланович

Вінницька область

10

10

100

50

15

15

180

95

100

45

 

240

420

III

Кушніренко Роман Владиславович

Кіровоградська область

10

10

100

50

20

 

170

100

100

35

15

250

420

III

Бойков Іван Вячеславович

Кіровоградська область

10

10

90

55

15

 

160

100

100

50

 

250

410

III

Москальчук Андрій Юрійович

Житомирська область

10

10

100

30

30

 

160

100

100

35

 

235

395

III

Сорока Дмитро Сергійович

Хмельницька область

10

10

100

50

40

0

190

50

100

50

0

200

390

III

Антонюк Василь Тарасович

УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка

10

10

90

35

50

55

230

50

65

35

 

150

380

III

Попович Євгеній Олександрович

м. Київ

10

10

70

50

25

15

160

95

85

35

 

215

375

III

Богомаз Олександр Романович

Запорізька область

10

10

90

50

40

 

180

50

90

50

 

190

370

III

Левков Мирон Миколайович

м. Севастополь

10

10

90

55

 

20

165

55

100

45

 

200

365

III

Вінник Денис Андрійович

Київська область

10

10

70

55

40

 

165

40

100

50

0

190

355

III

Бобик Єгор Володимирович

Кіровоградська область

10

10

90

50

20

0

160

80

95

20

 

195

355

 

Щетинін Кирил Володимирович

УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка

10

10

90

40

30

0

160

95

50

35

0

180

340

 

Клименко Антон Андрійович

Полтавська область

10

10

90

55

15

 

160

95

80

 

 

175

335

 

Савчук Марко Андрійович

Івано-Франківська область

10

10

90

50

15

0

155

40

100

30

0

170

325

 

Кушнір Олександр Олександрович

Волинська обалсть

10

10

90

40

 

 

130

40

100

35

 

175

305

 

Добровольський Олександр Юрійович

Вінницька область

10

10

70

40

 

25

135

45

80

35

 

160

295

 

Кардаш Олександр Олександрович

Закарпатська область

10

10

100

55

15

0

170

35

45

45

 

125

295

 

Сірик Дмитро Сергійович

Чернігівська область

10

10

40

50

35

0

125

55

75

20

 

150

275

 

Врублевський Віталій Натанович

Тернопільська область

10

10

90

0

40

 

130

40

70

35

 

145

275

 

Нестеров Олег Володимирович

Полтавська область

10

10

90

35

5

0

130

55

55

15

0

125

255

 

Савчук Владислав Сергійович

Хмельницька область

10

10

100

50

35

 

185

0

70

 

0

70

255

 

Чайка Тарас Богданович

Львівська область

10

10

80

35

15

0

130

25

65

10

 

100

230

 

Калюжний Владислав Віталійович

Черкаська область

10

10

100

35

 

 

135

10

80

 

 

90

225

 

Дмитрійчук Антон Ігорович

Херсонська область

10

10

90

40

10

 

140

10

45

15

0

70

210

 

Микулич Олександр Олегович

Тернопільська область

10

10

20

35

0

 

55

35

85

30

 

150

205

 

Маник Олександр Олександрович

Чернівецька область

10

10

80

5

20

 

105

0

80

10

0

90

195

 

Волошин Олександр Юрійович

Миколаївська область

10

10

60

0

10

 

70

0

65

40

0

105

175

 

Козуб Уляна Михайлівна

Львівська область

10

10

30

0

15

 

45

5

90

0

 

95

140

 

Олійник Владислав Васильович

Рівненська область

9

10

10

0

 

 

10

40

80

0

 

120

130

 

Добровольский Георгій Костянтинович

Одеська область

10

10

0

 

25

0

25

 

70

30

 

100

125

 

Гулеватий Артур Ігорович

Луганська область

10

10

10

 

20

 

30

15

70

 

 

85

115

 

Біданець Олександр Володимирович

АР Крим

10

10

10

0

5

0

15

10

45

15

 

70

85

 

Квич Юрій Володимирович

Івано-Франківська область

10

10

20

0

 

 

20

0

25

25

 

50

70

 

Супрунов Владислав Ростиславович

УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка

10

10

 

 

 

 

0

 

 

 

 

0

0

 

Стеценко Олександр Олегович

УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка

10

10

 

 

 

 

0

 

 

 

 

0

0