e-olymp
Задачи

Басейн

Басейн

Коли відбуваються змагання з плавання у закритій воді (басейні), для кращого візуального сприйняття сильніших плавців ставлять на середні доріжки, а слабших по краям. Наприклад, у басейні з 6 доріжками найкращий спортсмен буде плисти по 3-й доріжці, другий по 4-ій, 3-й учасник по 2-й, 4-й учасник по 5-й доріжці, 5-й по 1-й доріжці, 6-й по 6-й доріжці. І ще намагаються, щоб у кожному запливі були заповнені усі доріжки, але щоб у запливі були заповнені не менш ніж половина усіх доріжок басейну. І ще, кожен спортсмен хоче плисти з найсильнішими, тому без потреби опускати в слабший заплив не треба.

В нашому випадку будемо розглядати басейн на 6 доріжок. Є попередні результати запливів з певної дистанції у вигляді списку прізвищ та результатів (дійсне число). Вам необхідно створити довідкову систему, яка за попередніми результатами визначає за прізвищем спортсмена в якому запливі і по якій доріжці він буде пливти.

Вхідні дані:

В першому рядку вхідних даних одне ціле К, кількість спортсменів (3 ≤ K ≤ 50) . Наступні К рядків містять прізвище спортсмена та його попередній результат (рядок та дійсне число). Зазначимо, що однакові прізвища та однакові результати відсутні. І останній рядок – прізвище спортсмена, для якого треба визначити номер запливу та номер доріжки.

Вихідні дані:

Вивести два цілих числа номер запливу та номер доріжки через пробіл або повідомлення "Missing", як що такий спортсмен відсутній у запливі.

Пояснення до прикладу

Перший заплив 1 – sidorov, 2 – koss, 3 – bas, 4 – kolos, 5 – tkachov, 6 – sych.

Другий заплив 1 – вільна, 2 – oskol, 3 – lol, 4 – іvanov, 5 – petrov, 6 – вільн

Лимит времени 1 секунда
Лимит использования памяти 64 MiB
Входные данные #1
10
petrov 12.3
sidorov 11.3
tkachov 11.1
koss 10.8
kolos 10.5
bas 9.7
oskol 12.1
ivanov 12.0
sych 11.55
lol 11.6
ivanov 

 
Выходные данные #1
2 4
Источник ІІ етап Всеукраїнської олімпіади в Житомирській області